Hakkımızda

HakkımızdaKurulduğu ilk günden bu yana Improveer International yarattığı enerji ile, Azerbaycan’da yapmakta olduğu en iyi yurtdışı eğitim organizasyonu olma özelliğini kazanmıştır. Bu haklı ünvana, organizasyonlarında ulaştığı ziyaretçi, katılımcı sayısı ve kalitesi ile profesyonellik ve özel ilgiye ulaşmıştır. Şirketimiz yurtdışındaki eğitim alanında büyük gayret göstermektedir.
Çalışanlarımız yıllarca işletilen şirketlerden deneyimli çalışanlardan oluşmaktadır. Amacımız tüm kişisel deneyimlerimizi kurumsallaştırmaktır. Improveer International şirketi olarak 2016 yılında yapmış olduğumuz “Masterfair” ve “Polonya Universiteleri Tanıtım Fuarı” organizasyonlarından sonra oluşan talebe istinaden Azerbaycan, Kazakistan, Gürcistan ve Endonezya'da eğitim fuarları düzenlemeye başlıyoruz.

Her yıl 7000’in üzerinde öğrenci Azerbaycan’dan eğitim almak üzere yurtdışına gitmektedir. Improveer International fuarları bu anlamda önemli bir boşluğu doldurmaktadır. Kurum olarak üniversitelere öğrenci sunmanın yanı sıra tanıtım konferansları, fuarlar ve çeşitli tanıtım faaliyetleri organize ediyoruz.